Top
Blog
Wyjazdy integracyjne Case study: Nasz własny wyjazd integracyjny

Case study: Nasz własny wyjazd integracyjny

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda wyjazd integracyjny, firmy, która robi to zawodowo? W naszym najnowszym tekście zabieramy Was w podróż po naszym własnym wyjeździe integracyjnym, który przekroczył wszystkie oczekiwania. Przeczytaj do końca, aby odkryć, jak unikalne połączenie malowniczej lokalizacji, kreatywnych aktywności i skoncentrowania na współpracy może przekształcić standardowy wyjazd w niezapomniane doświadczenie, które wzmacnia każdy aspekt pracy zespołowej.

Jak przebiegał nasz wyjazd integracyjny?

 

Tym razem, nasz wybór padł na Ale Wioskę, podwarszawskie miejsce zanurzone w naturze, idealne na mniejsze firmowe wyjazdy integracyjne. Lokalizacja ta została wybrana ze względu na jej walory ekologiczne i atrakcje, a także dobrą lokalizację. Jesienny krajobraz dodatkowo uatrakcyjnił nasz pobyt, tworząc idealne warunki do dwudniowego odpoczynku i integracji.

 

 

 

Niezwykłością tego wyjazdu była możliwość noclegu w Jurcie – tradycyjnym domu azjatyckich koczowników. To sprawiło, że nasz opisywany wyjazd integracyjny zostanie w naszej pamięci na dłużej.

 

 

Po przyjeździe, rozpoczęliśmy program od luźnych rozmów, które pomogły nam się zaklimatyzować. Następnie skupiliśmy się na głównym celu wyjazdu – współpracy. Analizowaliśmy ją z różnych perspektyw, zarówno w kontekście naszej codziennej pracy, jak i poprzez udział w specjalnie przygotowanych ćwiczeniach. Wierzymy, że otwarta dyskusja jest kluczem do wypracowania skutecznych rozwiązań i budowania silnych relacji w zespole.

 

 

Łączyliśmy czas formalny z nieformalnym. Spędziliśmy wiele godzin na rozmowach, zarówno w mniejszych grupach, jak i większych konfiguracjach. Czas upływał nam na spacerach i wspólnych aktywnościach, które pozwalały nam lepiej się poznać i docenić otaczające nas piękno.

 

 

Nasze wyjazdy są także okazją do zabawy i spontanicznych gier, które bazują na kreatywności, muzyce, filmie i improwizacji. Grając w różne gry, a także wykorzystując dostępne instrumenty i przedmioty, jak szklanki czy sztućce, świetnie się bawiliśmy (i nie potrzebowaliśmy do tego alkoholu : ).

Wieczory upływały nam na relaksie w saunie czy bani ruskiej, co było doskonałym uzupełnieniem dnia pełnego wrażeń.

 

wyjazd integracyjny - relaks

Sauna i bania, czyli relaks w czystej postaci to nieodłączny element naszych wyjazdów integracyjnych.

 

Na koniec kluczowa jest ewaluacja – jak na poniższym wycinku odpowiedzi, organizacja wyjazdów integracyjnych to różne opinie, ale i niekończąca przestrzeń do rozwoju dla organizatorów : )

 

wyjazd integracyjny - ewaluacja

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł i rozważasz organizację swojego wyjazdu, skontaktuj się z nami i daj się zainspirować nieszablonowymi pomysłami! : )