Top
Na tropie zbrodni – angażująca integracja online

Na tropie zbrodni - angażująca integracja online dla firm!

Na tropie zbrodni to scenariusz detektywistyczny online, w którym uczestnicy wcielają się we wnikliwych śledczych, by rozwikłać zagadkę morderstwa. Połączenie fabuły i rozwijających zadań, testujących zarówno spryt, jak i sprawną komunikację i współpracę w zespole to nasz sposób na to, by integracja online dla firm spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających!

Lokalizacja:

Zoom/Webex/MS Teams

Czas trwania:

do 4 godzin

Liczba uczestników:

od 6 do 150 osób

Język prowadzenia:

polski lub angielski

Atuty projektu:

integracja uczestników

doskonalenie współpracy i komunikacji

wspólna zabawa w wyjątkowej formie

Fabuła

W trakcie wideokonferencji doszło do porwania jednego z uczestników. Na szczęście spotkanie było nagrywane i udało się zabezpieczyć pewne wskazówki… Agencja detektywistyczna wynajęta na tę okoliczność zwraca się do grupy uczestników o pomoc w rozwikłaniu zagadki.

Wyzwania stojące przed grupą

Aby pomyślnie przeprowadzić śledctwo, grupa wykonuje zadania zespołowe takie jak analiza nagrania audio, analiza zabezpieczonych dowodów z miejsca zbrodni czy rozkodowywanie sejfu z mieszkania ofiary. Wspólne wykonywanie zadań sprzyja integracji, doskonaleniu współpracy, a przede wszystkim – rozrywce! Nad całością czuwają trenerzy bądź facylitatorzy, którzy dbają o pozytywną atmosferę, angażują i motywują grupę do działania.

Kto stoi za porwaniem?

Jak do niego doszło?

Jakie były motywy?

Na te i inne pytania uczestnicy znajdą odpowiedzi pod okiem naszych trenerów i pracowników agencji detektywistycznej Enigma zdradzających sekretne tajniki swego fachu.

Przebieg projektu

Każde zadanie pod jego wykonaniu zakończone jest krótkim omówieniem z trenerem, którego celem jest pogłębienie procesów zachodzących w grupie oraz wyciągnięcie wniosków dotyczących komunikacji i współpracy w zespole. Wspólne stawianie czoła zadaniom oraz czas przeznaczony na refleksję po ich wykonaniu sprzyja budowaniu zaufania oraz pogłębionej integracji zespołu.

Intrygujące postaci, pobudzające wyobraźnię dowody, filmowe zeznania świadków i wciągająca fabuła to cechy szczególne gry scenariuszowej Na tropie zbrodni.

Jeśli nie jesteś pewny/a, czy ta integracja online jest właściwa dla Twojego zespołu, skontaktuj się z nami!

Zobacz też