Top

Warsztaty aktorskie

Podczas warsztatu aktorskiego w bezpiecznych warunkach uczestnicy poznają możliwości i granice własnej ekspresji.

warsztaty-aktorskie-spotkania-integracyjne
Lokalizacja:

W budynku/na zewnątrz

Czas trwania:

do 6 godzin

Liczba uczestników:

Od 8

Atuty projektu:

Pobudzenie kreatywności, przekroczenie własnych granic

Poznanie prostych ćwiczeń z warsztatu aktorskiego

Wzajemne bliższe poznanie podczas wspólnej pracy

Tradycyjne spotkania firmowe nie są dla Ciebie i Twojego zespołu? Wypróbuj warsztaty aktorskie dla firm!

W planach rozgrzewka koncentrująca się na takich elementach jak: wydobywanie głosu w ruchu, ilustrowanie zdań ruchem, świadomy oddech oraz inne techniki, z których korzystają zawodowi aktorzy na co dzień. Po rozgrzewce uczestnicy rozwiną wyobraźnię sceniczną, poznają swój naturalny styl oraz zaangażują się w intuicyjne, sceniczne działania. Warsztaty zakończą krótkie etiudy (indywidulne i w parach), wykorzystujące elementy improwizacji. Warsztat jest szczególnie dedykowany uczestnikom, którzy podczas wspólnych zajęć chcieliby również sami się rozwinąć i poza wspomnieniami, zabrać ze spotkania konkretne techniki aktorskie, które bywają użyteczne w zupełnie innym kontekście, niż teatr czy film.

O prowadzącej:

Aleksandra Dzierżawska

 

Śpiewająca aktorka, konferansjerka i animatorka od czasów licealnych. Absolwentka Międzywydziałowych Studiów Humanistycznych Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej. Uwielbia łączyć przyjemne z pożytecznym, więc zabawa i rozwój to jej żywioł. Ze światem szkoleń związana od 2014 roku, współpracuje z biznesem oraz trzecim sektorem (w Fundacji Pracowni Nauki i Przygody oraz Fundacji Kosmos dla Dziewczynek). Z zapałem prowadzi aktywne warsztaty metodą grywalizacji.

 

,,Warsztaty aktorskie z Panią Olą były cudowne. Poczułam się zainspirowana i chętnie rozwijałabym się dalej w kierunku aktorskim. Dobry kontakt z własnym ciałem i oddechem to uniwersalne umiejętności, które mogą się przydać w wielu sytuacjach.” Olga, Team leaderka IT

 

,,Pani Ola ma niesamowite poczucie humoru i intuicję aktorską. Chętnie poszedłbym raz jeszcze na warsztaty. Etiudy były epickie!” Robert, Dyrektor działu sprzedaży

Jeśli przejadły się Wam tradycyjne spotkania firmowe, skontaktuj się z nami i porozmawiaj o szczegółach warsztatów aktorskich!

Zobacz też