Top
Giga MOST – konstrukcyjna integracja

Giga MOST - konstrukcyjna integracja pracowników

Jak wiadomo – mosty łączą - i tak jest też w prezentowanym programie konstrukcyjnym. Giga MOST to efektywna i efektowna integracja pracowników w firmie!

Lokalizacja:

Na zewnątrz lub w budynku

Czas trwania:

do 3 godzin

Liczba uczestników:

bez ograniczeń

Atuty projektu:

zjednoczenie w dążeniu do wspólnego celu

integracja podczas wspólnej pracy

niezapomniana, kreatywna zabawa

pamiątkowy film

Giga MOST to kooperacyjny projekt konstrukcyjny. Wyzwaniem, przed którym staje zespół, jest wybudowanie długiego mostu. Materiały konstrukcyjne, które mają do dyspozycji, są w skali makro i mają nawet po kilka metrów!

Praca projektowa w praktyce

Ograniczone zasoby, presja czasu, nieprzewidziane przeszkody do pokonania i konieczność sprawnego planowania to elementy wspólne każdej pracy projektowej. W programie integracyjnym Giga MOST jest podobnie, a żeby tego było mało, sukces – tak jak w prawdziwym życiu – jest możliwy tylko przy sprawnej współpracy realizatorów projektu. Wszak most składa się z wielu idealnie pasujących do siebie przęseł, a każda brygada operacyjna jest odpowiedzialna tylko za jedno z nich. W Twoich planach jest integracja pracowników w firmie? Rozważ budowanie Giga MOSTu!

Przebieg spotkania

W programie Giga MOST zadaniem, któremu musi sprostać zespół, jest zbudowanie… gigantycznego mostu. Niektóre elementy konstrukcyjne oddane do dyspozycji uczestników mają długość kilku metrów! Most musi spełniać szereg wymagań, istotny jest również aspekt estetyczny budowli. No i na koniec – najważniejsze – jago nośność. Cala konstrukcja poddawana jest testom obciążeniowym – musi unieść zdalnie  sterowany samochód terenowy. Jest to zatem nie lada wyzwanie!

Integracyjna moc wspólnej pracy

Powstająca w wyniku wspólnej pracy konstrukcja jest wyrazistą metaforą współzależności członków zespołu. Pełen napięcia finał projektu, gdy most jest testowany za pomocą zdalnie sterowanego samochodu, dostarcza uczestnikom niezapomnianych emocji. Co więcej – zostają one uwiecznione na pamiątkowym nagraniu z kamery umieszczonej na pojeździe.

Efektowność i efektywność!

Giga MOST to nie tylko efektowna i efektywna integracja pracowników w firmie, ale również okazja do zjednoczenia ich wokół wspólnego celu.  Jej charakter pozwala zaangażować się również tym, którzy na co dzień z konstruowaniem mają niewiele wspólnego!

 

Naprawdę fajne zajęcia, nie zawsze udaje się tak dobrze bawić przy zorganizowanych eventach. Super prowadzący.

 

Chcesz wybudować ze swoim zespołem Giga MOST? Skontaktuj się z nami!

Zobacz też