Top
Obcy są wśród nas

Obcy są wśród nas - kosmiczna gra scenariuszowa

Obcy są wśród nas to kosmiczny pomysł na warsztaty integracyjne. Podczas tej gry uczestnicy ratują świat pod czujnym okiem Polskiej Agencji Kosmicznej.

Lokalizacja:

W budynku/Na zewnątrz

Czas trwania:

2-4 godziny

Liczba uczestników:

od 8 do 300 osób

Atuty projektu:

zjednoczenie wokół wspólnego celu

wizualizacja współzależności w zespole

pobudzenie kreatywności

wspólna zabawa

uratowanie Ziemi

Element zaskoczenia

Ziemianie! Obca cywilizacja ZERB grozi naszej planecie zniszczeniem. Tylko Wy możecie ją uratować, a czas ucieka nieuchronnie…

Taka informacja dociera do uczestników tuż po rozpoczęciu spotkania. W ostatniej chwili cała agenda musi się zmienić! Polska Agencja Kosmiczna, która śledziła te wydarzenia, postanawia wcielić grupę do ściśle tajnego programu kosmicznego, rodem z Men In Black.

Lubimy zaskakiwać naszych uczestników. Na sali konferencyjnej pojawiają się przybysze z innych planet, a improwizowane tłumaczenie ich plemiennych przemów niezawodnie bawi grupę.

Specjalna misja

Podczas gry grupa staje przed szeregiem zadań. Składają się one na specjalną misję, której ostatecznym celem jest uratowanie naszej cywilizacji przed zagładą. Jej powodzenie zależy od zaangażowania wszystkich uczestników oraz ich umiejętności podejmowania sprawnej współpracy podczas stawiania czoła kolejnym wyzwaniom. Wszystkie zadania prowadzone są przez trenera, który obserwuje grupę i prowadzi omówienie działań zespołu pod kątem współpracy, komunikacji czy podziału ról w zespole. Wspólna refleksja po wykonaniu zadania sprawia, że warsztaty integracyjne nie tylko dostarczają rozrywki i integrują, ale również przekładają się na realną zmianę i podniesienie efektywności zespołu.

Outdoor czy indoor?

Gra Obcy są wśród nas z powodzeniem może odbywać się zarówno we wnętrzu hotelu czy ośrodka konferencyjnego jak i w terenie. Jeśli tylko warunki pogodowe są sprzyjające, zabieramy grupy na zewnątrz. O ile przyjemniej ratuje się świat w otoczeniu zieleni i na świeżym powietrzu!

Czy Twój zespół zdoła ocalić naszą cywilizację przed zagładą? Sprawdź to razem z nami.

Gra dostarcza niebanalnej rozrywki, sprzyja integracji i odrywa od codzienności. Team building w wersji kosmicznej umożliwia wspólne przeżycie sukcesu i doświadczenie pozytywnych emocji, co wzmacnia ducha zespołu. Przedstawiony scenariusz może się odbyć również w wersji online.

Zapraszamy do kontaktu, powiedz na o Twoich oczekiwaniach, a my przedstawimy najlepszy scenariusz spotkania.

Zobacz też