Top
Art & Wine – malowanie przy winie

Art&Wine - malowanie przy winie

Art & Wine to warsztaty, które obudzą Twoją kreatywność w doborowym towarzystwie: wina, pysznych przekąsek oraz kolegów z pracy.

Lokalizacja:

W budynku/na zewnątrz/online

Czas trwania:

2-3 godziny

Liczba uczestników:

bez ograniczeń

Atuty projektu:

Pobudzenie kreatywności

Relaks w luźnej atmosferze

Własny, autorski obraz do powieszenia w salonie!

Warsztat Art&Wine to propozycja dla spragnionych nietypowej formy integracji

Masz ochotę spędzić czas w gronie kolegów i koleżanek z pracy w nietypowy sposób? Polecamy warsztat Art&Wine – integracja przy sztaludze z lampką wina i pysznymi przekąskami to przepis na udaną imprezę firmową.

Jak wygląda warsztat

Podczas warsztatu każdy maluje swój obraz pod okiem artysty prowadzącego. Jest pełna dowolność wyboru tematu – można pójść za głosem intuicji i dać się ponieść, skorzystać z inspiracji dostarczonych przez nas albo wspólnie z prowadzącym wymyślić dla siebie temat. Do dyspozycji uczestnicy mają różnorodne przybory malarskie, farby, płótna, sztalugi. Niepotrzebne są jakiekolwiek umiejętności malarskie czy talent! Jedyne, co jest niezbędne, jest otwarty umysł i pozytywne nastawienie.

Warsztat dla każdego

Myślisz, że nie umiesz malować? To tylko przekonanie, które niepotrzebnie Cię ogranicza! Jako dzieci wszyscy malowaliśmy bądź rysowaliśmy ciesząc się każdą twórczo spędzoną chwilą. Na warsztatach Art&Wine talent czy malarskie umiejętności nie mają żadnego znaczenia. Wracamy do korzeni – liczy się radość czerpana z tworzenia, oderwanie od codziennych obowiązków i zmartwień. Twórcze działanie ma zbawienny wpływ na człowieka, co zostało udowodnione naukowo. Wystarczy chwycić za pędzel i zacząć, a efekt potrafi zaskoczyć samego autora.

Po prostu maluj, pij, jedz i się ciesz tą chwilą.

 

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach i potrzebach Twojego zespołu!

Zobacz też