Top
Art Building – kreatywna integracja pracowników

Art Building - kreatywna integracja pracowników

Członkowie najlepszych zespołów współpracują w dążeniu do jednego celu, by razem tworzyć doskonałość. Projekt Art Building pokazuje tę prawdę w spektakularny sposób. To pomysł na prawdziwie kreatywną integrację pracowników!

wieczorne imprezy tematyczne
Lokalizacja:

Na zewnątrz lub w budynku

Czas trwania:

2-3 godziny

Liczba uczestników:

bez ograniczeń

Atuty projektu:

wspólna praca w inspirującej atmosferze

zjednoczenie zespołu wokół wspólnego celu

wyzwolenie kreatywnej energii

niezwykła kreatywna pamiątka, którą można powiesić w biurze

pamiątkowy film

Czy integracja pracowników może łączyć się ze sztuką? Oczywiście, że tak!

Podczas projektu integracyjnego Art Building grupa w losowym podziale na mniejsze zespoły maluje jeden, wielki obraz. Każda brygada odpowiedzialna jest za mały fragment całości. Nie wiedząc aż do końca jaki będzie finalny efekt, muszą upewnić się, że ich część pasuje do reszty układanki, współpracując z sąsiednimi zespołami. Taki format aktywności sprzyja integracji pracowników, a jednocześnie skutecznie odrywa od rzeczywistości.

Współpraca, nie rywalizacja

By osiągnąć sukces i stworzyć dzieło sztuki, zespoły współpracują ze sobą, a nie rywalizują. Bycie odpowiedzialnym tylko za jeden mały fragment większej całości uzmysławia uczestnikom, że również w organizacji są tylko częścią dużego mechanizmu i bez wzajemnego wsparcia, nie osiągną szczytów. W efekcie budujemy poczucie jedności i wspólnoty.

Niezwykła pamiątka

Zwieńczeniem projektu jest długo oczekiwana niespodzianka – obraz jest składany w jedną całość i filmowany wraz z autorami na zewnątrz z powietrza za pomocą drona.

Powstałe w ten sposób nagranie stanowi wspaniałą pamiątkę czasu spędzonego na twórczej pracy. A samo dzieło może dumnie zdobić wnętrza biura, by na co dzień przypominać, do czego jesteśmy zdolni, gdy łączymy swoje siły w dążeniu do wspólnego celu.

Art Building to doskonały pomysł na „artystyczną” i kreatywną integrację pracowników! Chcesz poznać szczegóły, skontaktuj się z nami! 

Zobacz też