Top
Lip Dub – firmowy teledysk online

Digital Lip Dub - Firmowy teledysk online

Czy można zrealizować kultowy projekt integracyjny w wersji online? Oczywiście, że tak! Wystarczy odpowiednia piosenka, dobre nastroje, charyzmatyczny animator i…Zoom! Poznaj nasz pomysł na muzyczną integrację zespołu pracowników!

integracja-zespolu-pracownikow
Lokalizacja:

Zoom/Webex/MS Teams

Czas trwania:

2-3 godziny

Liczba uczestników:

od 30 do 900 osób

Język prowadzenia:

polski lub angielski

Atuty projektu:

integracja online

dobra zabawa z muzyką w tle

pamiątkowy teledysk

Lip Dub online

Lip Dub to teledysk, który w wersji tradycyjnej polega na zaaranżowaniu piosenki tak, żeby operator za pomocą jednego ujęcia nakręcił całość. W wersji online przebiega to nieco inaczej. Tutaj z pomocą przychodzą aplikacje, które pozwalają na zdalne spotkanie. Grupę dzielimy na mniejsze zespoły. Każdy odpowiada za stworzenie scenariusza do wybranego fragmentu piosenki. Zespoły pracują pod okiem animatora, który służy radą, motywuje i dba o atmosferę sprzyjającą dobrej zabawie oraz integracji. Firmowy Lip Dub online to na pewno pomysł warty rozważenia, jeśli w Twoich planach jest integracja zespołu pracowników online.

Wspólny cel

Lip Dub online to rozrywka, która buduje poczucie jedności w zespole. Nie ma tutaj miejsca na rywalizację. Kluczem do sukcesu jest współpraca oraz otwartość na pomysły wszystkich członków zespołu – w końcu co dwie głowy, to nie jedna. Efekt finalny zawsze zaskakuje – członkowie pojedynczych brygad aż do wyświetlenia gotowego filmu nie wiedzą, w jaki sposób pracowały inne grupy. A nasz montażysta dba o to, by teledysk był nie tylko zaskoczeniem, ale również stanowił miłą pamiątkę wspólnie spędzonego czasu.

Muzyczna integracja zespołu pracowników

Jeśli chcesz zintegrować pracowników, którzy tęsknią za bezpośrednim kontaktem i chcieliby spędzić czas w nieformalnej atmosferze – wypróbuj Lipa Duba online. Jest to niecodzienna rozrywka z muzyką w tle, której obecność gwarantuje atmosferę zabawy i relaksu.

Szukasz pomysłu na integrację online? Nakręć z nami teledysk! Zapraszamy do kontaktu.

Zobacz też