Top
The Cube – szkolenie integracyjne

Gra scenariuszowa The Cube

Czy zdarzyło Wam się kiedyś zastanawiać podczas oglądania horroru, co ja bym zrobił na miejscu bohatera? Niektórych pytań nie należy zadawać, ponieważ mają magiczną moc… i mogą zamienić zwykłą myśl w rzeczywistość. Gra scenariuszowa The Cube nawiązuje fabularnie do kultowego filmu o tym samym tytule.

Lokalizacja:

W budynku/Na zewnątrz

Czas trwania:

do 6 godzin

Liczba uczestników:

od 6 osób

Atuty projektu:

doskonalenie współpracy

praca nad komunikacją

wyjątkowa integracja

zgrywalizowana, unikatowa mechanika warsztatu

Fabuła

Szkolenie integracyjne dla pracowników z fabułą tle? Proszę bardzo! W programie The Cube warstwa fabularna prezentuje się następująco:

Znalezienie się z zespołem w jednym pokoju pewnie nie raz miało już miejsce, ale opuszczenie go nigdy wcześniej nie było tak trudne. Sześć par drzwi, za każdymi czeka niespodzianka – różne możliwości, różne konsekwencje, różne zyski i straty. Czy zdołacie pomyślnie wydostać się z tajemniczego sześcianu?

Doskonalenie współpracy

Jeśli zależy Wam na przetrwanie w grze The Cube znajdziecie sposoby sprawnego podejmowania decyzji, popracujecie nad komunikacją i współpracą zespołową podczas wykonywania kolejnych zadań team buildingowych. Każdy pokój w grze to nowe wyzwanie. Podczas wykonywania zadań grupa jest pod opieką trenera, który obserwuje jej działania a następnie przeprowadza omówienia. Wspólna refleksja nad przebiegiem zadania skłania do refleksji, która z kolei przekłada się na realne wzmocnienie zespołu, pogłębioną integrację i zacieśnienie więzi.

Wirtualne szkolenie integracyjne?

Gra dzieje się równolegle w świecie wirtualnym i rzeczywistym. Zatem decyzje podejmowane przez uczestników za pomocą myszki mają bezpośrednie przełożenie na to, co się dzieje w sali szkoleniowej. Jest to unikatowe połączenie gry decyzyjnej, przygodowej i zadań team buildingowych, których dobór jest w pełni dopasowany do potrzeb zespołu i założonych celów spotkania.

Gra scenariuszowa The Cube  to propozycja na szkolenie integracyjne na najwyższym poziomie stworzona z myślą o najbardziej wymagających.

 

Chcesz ze swoim zespołem podjąć wyzwanie i wydostać się z tajemniczego sześcianu? Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz też