Top
Ostatni Cukier – oryginalna gra integracyjna

Ostatni Cukier - oryginalna gra integracyjna

Czy szukasz oryginalnej i skutecznej metody na zintegrowanie swojego zespołu? Szukasz rozrywki, która nie tylko zapewni świetną zabawę, ale także wzmocni współpracę i zaangażowanie w pracy? Pozwól, że przedstawimy Ci grę integracyjną ``Ostatni Cukier`` - niezwykłą i efektywną rozrywkę prowadzoną przez aktorów, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania!

Lokalizacja:

Na zewnątrz

Czas trwania:

2-3 godziny

Liczba uczestników:

50-300 os

Atuty projektu:

angażująca aktywność

integracja

dobra zabawa

możliwość pełnego dopasowania gry

Fabuła

 

Cena kilograma cukru wzrosła w ciągu ostatnich 8 lat prawie czterokrotnie. W połowie zeszłego roku w Polsce w tajemniczych okolicznościach zniknęła znaczna część zapasów „słodkiego złota”. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który niestrudzenie zapewniał, że cukru na pewno nie zabraknie, niedawno podał się do dymisji. W ostatnim czasie ponownie przepadła niebagatelna ilość cukru. Wszystkie magazyny i hurtownie „świecą pustkami”, a niedawno w tajemniczych okolicznościach „wyparowały” ostatnie tajne zapasy.

 

Czy za tę sytuację faktycznie odpowiada wciąż rosnący koszt uprawy buraka, a reglamentacja w marketach to zwykły chwyt marketingowy, czy prawda leży gdzie indziej? Może to spisek, w który zamieszana jest mafia cukrowa i spekulanci? Czy może to być sprawka ksylitoliarzy lub stewianistów?! Na te i inne pytania odpowiedź mogą znaleźć tylko nasi Uczestnicy. Czy rozwiążą zagadkę i przywrócą równowagę na rynku cukru? Miejmy nadzieję, że tak, bo w przeciwnym wypadku… to będzie nasz ostatni cukier!

Nasi Śledczy będą mieli ograniczony czas, ale intuicja, spryt i wytrwałość pomogą Im w rozwikłaniu tej arcytrudnej zagadki, by znów uśmiech i szczęście zawitały na twarzach Osób spożywających cukier (oczywiście, w ograniczonych
i odpowiednich dla zdrowia dawkach).

Gra integracyjna „Ostatni cukier” w pigułce

 

„Ostatni Cukier” to oryginalna i innowacyjna gra integracyjna, która wyróżnia się spośród innych metod integracji zespołu. Przygotowana przez doświadczonych aktorów, ta interaktywna i angażująca zabawa z pewnością stanie się hitem na Twoim spotkaniu firmowym, konferencji czy wydarzeniu integracyjnym. Gra skupia się na kreatywnych zadaniach, rozwiązywaniu zagadek i wspólnym działaniu, co sprawia, że uczestnicy będą mieli możliwość wspólnie pokonać różnorodne wyzwania, dobrze się bawić i poczuć ze sobą dużo swobodniej!

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, porozmawiać o szczegółach realizacji albo dowiedzieć się, w jaki sposób możemy dopasować tę grę integracyjną do Twoich potrzeb. skontaktuj się z nami!

Zobacz też