Top
Team Up – warsztat rozwojowy

Team Up - rozwojowe spotkanie firmowe

Przedstawiamy angażujący, kilkuetapowy program rozwojowy, mający na celu pomoc zespołowi w efektywnej pracy. Warsztat Team Up to maksimum praktyki minimum teorii, aktywne metody szkoleniowe i – przede wszystkim – okazja do rozwoju dla zespołu.

Gdzie:

Cała Polska

Czas trwania:

Kilka spotkań po 3 godziny

Liczba uczestników:

od 6 do 30 osób

Język prowadzenia:

polski lub angielski

Atuty projektu:

rozwój dla zespołu dopasowany do potrzeb

aktywizujące, wciągające techniki szkoleniowe

pogłębiona integracja uczestników

maksimum praktyki, minimum teorii

Program Team Up to aktywny warsztat nastawiony na rozwój zespołu z uwzględnieniem jego specyficznych potrzeb, a jego przebieg i kształt na bieżąco jest dopasowywany do dynamiki grupy. Podczas spotkania uczestnicy przede wszystkim będą mieli możliwość poznać się lepiej oraz zintegrować i wzrastać jako zespół. Warsztat może też realizować inne cele, dopasowane do potrzeb konkretnej grupy np. szlifować komunikację zespołową.

Jak wygląda warsztat Team Up?

Z grupą pracuje doświadczony trener, który potrafi zadbać o poziom satysfakcji uczestników jak i o cele, które mają realizować zaplanowane spotkania firmowe. Poza zadaniami bezpośrednio ukierunkowanymi na lepsze poznanie się, uczestnicy zmierzą się z zadaniami nastawionym na rozwijanie umiejętności współpracy. Każde zadanie zostaje zwieńczone pogłębionym omówieniem prowadzonym przez trenera – facylitatora.

Spodziewane efekty spotkania

Refleksja nad tym, jak przebiegało wykonanie zadania, pozwala na wspólne wyciągnięcie wniosków dotyczących efektywności zespołowej, relacji oraz wypracowanie przez grupę dobrych praktyk dotyczących codziennej pracy.

Dokładny program merytoryczny warsztatu jest dopasowywany po analizie potrzeb zespołu wykonanej przed jego realizacją. Po zakończeniu cyklu pracownicy – przykładowo – są zintegrowani, lepiej potrafią się komunikować, rozmawiają otwarciej o trudnościach i wspólnie szukają rozwiązań. To, jakie efekty przyniesie warsztat, zależy bezpośrednio od zaproponowanego programu merytorycznego.

Jeśli szukasz pomysłu na rozwojowy warsztat zespołowy, skontaktuj się z nami.

Na naszym blogu znajdziesz również garść pomysłów, jak samodzielnie uatrakcyjnić spotkania firmowe, np. w tym wpisie.

Zobacz też