Top

Mindfulness dla firm

Mindfulness dla firm to nowe rozwiązanie do zwiększania samoświadomości oraz skutecznego radzenia sobie z codziennymi trudnościami.

Lokalizacja:

W budynku/na zewnątrz

Czas trwania:

1,5 godziny

Liczba uczestników:

bez ograniczeń

Atuty projektu:

Odprężenie, relaksacja

Poznanie prostych ćwiczeń do zastosowania w walce z codziennym stresem

Zdobycie podstawowej wiedzy o praktyce uważności

Co się wydarzy podczas warsztatu mindfulness dla firm?

Podczas warsztatu uczestnicy poznają źródła uważności i jej braku w życiu oraz wybrane techniki radzenia sobie z codziennym stresem. Doświadczą̨ medytacji prowadzonej w nurcie mindfulness oraz dowiedzą się, w jaki sposób mogą praktykować uważność każdego dnia, nawet w korku ulicznym. Warsztat będzie się składał z części teoretycznej – esencjonalnego mini-wykładu oraz bardzo rozbudowanej części praktycznej umożliwiającej samodzielne kontynuowanie praktyki od razu po zakończeniu spotkania.

Dlaczego warto?

Warsztaty mindfulness dla firm to oparta na dowodach naukowych metoda samorozwoju, która skutkuje większą samoświadomością, sprawniejszą regulacją emocji i efektywniejszym funkcjonowaniem na co dzień. Najwięcej korzyści przynosi oczywiście cykl spotkań, ale już jeden warsztat może być ważną inspiracją do zmiany i pracy nad sobą.

Kto prowadzi warsztat?

Dopóki konkretny termin nie będzie wskazany, nie możemy obiecać żadnego konkretnego prowadzącego/prowadzącej, natomiast współpracujemy z różnymi nauczycielami uważności, którzy nie tylko są praktykami, ale również zajmują się mindfulness od strony naukowej i dbają o merytoryczny aspekt treningów.

 

Jeśli chcesz ze swoim zespołem rozwinąć umiejętności lepszego radzenia sobie ze stresem, zachęcamy do kontaktu, aby poznać szczegóły naszej oferty!

Zobacz też