Top

Mindfulness w biznesie

Interesują Cię nieszablonowe pomysły na integrację online? Spróbuj ze swoim zespołem warsztatu mindfulness!
Mindfulness to kierowanie uwagi na chwilę obecną w nieoceniający sposób. Praktyka ta wywodzi się z tradycji wschodu, została zaadoptowana przez współczesną psychologię do zwiększania samoświadomości oraz skutecznego radzenia sobie z codziennymi trudnościami.

Lokalizacja:

Zoom/Webex/MS Teams

Czas trwania:

2-3 godziny

Liczba uczestników:

od 5 do 100 osób

Język prowadzenia:

polski lub angielski

Atuty projektu:

Poznanie prostych ćwiczeń do zastosowania w walce z codziennym stresem

Zdobycie podstawowej wiedzy o praktyce uważności

Odprężenie, relaksacja

Co się wydarzy podczas warsztatu online?

Podczas warsztatu uczestnicy poznają źródła uważności i jej braku w życiu oraz wybrane techniki radzenia sobie z codziennym stresem. Doświadczą̨ medytacji prowadzonej w nurcie mindfulness oraz dowiedzą się, w jaki sposób mogą praktykować uważność każdego dnia, nawet w korku ulicznym.

Dlaczego warto?

Warsztaty mindfulness to oparta na dowodach naukowych metoda samorozwoju, która skutkuje większą samoświadomością, sprawniejszą regulacją emocji i efektywniejszym funkcjonowaniem na co dzień. Najwięcej korzyści przynosi oczywiście cykl spotkań, ale już jeden warsztat może być ważną inspiracją do zmiany i pracy nad sobą.

Kto prowadzi warsztat?

Dopóki konkretny termin nie będzie wskazany, nie możemy obiecać żadnego konkretnego prowadzącego/prowadzącej, natomiast współpracujemy z różnymi nauczycielami uważności, którzy nie tylko są praktykami, ale również zajmują się mindfulness od strony naukowej i dbają o merytoryczny aspekt treningów.

 

Jeśli chcesz ze swoim zespołem rozwinąć umiejętności lepszego radzenia sobie ze stresem, zachęcamy do kontaktu, aby poznać szczegóły naszej oferty!

Zobacz też