Top
Lip Dub – event integracyjny

Lip Dub - filmowy event integracyjny

Dynamiczny, energetyzujący event integracyjny, który przed uczestnikami stawia wyzwanie stworzenia wyjątkowego zespołowego teledysku. Świetna zabawa, spektakularne metamorfozy i wspaniała filmowa pamiątka gwarantowane.

Lokalizacja:

Na zewnątrz lub w budynku

Czas trwania:

1,5-2,5 godziny

Liczba uczestników:

bez ograniczeń

Atuty projektu:

zjednoczenie w dążeniu do wspólnego celu

integracja podczas wspólnej pracy

niezapomniana, kreatywna zabawa

pamiątkowy film

Lip Dub – event integracyjny

Kręcenie lip duba firmowego polega na stworzeniu przez uczestników teledysku, który składa się z jednego ujęcia. To forma łącząca w sobie elementy różnorodnych zabaw: jest muzyka, taniec, kreatywne wyzwanie dla zespołu oraz okazja do przeżycia krótkiej metamorfozy! Wszystko to tworzy nieformalną, karnawałową atmosferę i sprzyja rozrywce oraz gwarantuje, że firmowy event integracyjny będzie sukcesem.

Przebieg projektu

Na uczestników czeka mnóstwo inspirujących gadżetów i strojów, które pozwolą na zaskakujące przebrania i uruchomią wyobraźnię. Prezes w peruce afro i zielonych okularach – czemu nie! Liczą się odjechane scenariusze, luz i poczucie humoru. Po charakteryzacji następuje najbardziej angażujący etap programu – grupa w podziale na mniejsze drużyny opracowuj scenariusz teledysku. Każdy zespół ma do zagospodarowania jeden kawałek piosenki. Kluczem do sukcesu jest również sprawna koordynacja i komunikacja między drużynami – wszak teledysk powstaje tylko jeden i istotne są płynne przejścia! Nasi trenerzy podczas prac nad scenariuszem służą pomocą, inspirują oraz dbają o atmosferę – a wszystko po to, aby event integracyjny był udany.

Niezwykła pamiątka

Efektem pracy zespołowej jest muzyczna pamiątka filmowa – teledysk, w którym to właśnie pracownicy są głównym bohaterem. Scenariusz powstaje w podgrupach i nikt z uczestników nie wie, jakie pomysły mają inne zespoły, więc końcowy efekt prac jest dla wszystkich dużym zaskoczeniem. Salwy śmiechu podczas finałowej prezentacji nagrania – gwarantowane!  Lip Dub to idealny sposób na podniesienie energii pracowników i pokazanie, że to oni tworzą sukces całej organizacji.

Planujesz event integracyjny dla swojego zespołu i szukasz inspiracji? Nakręć z nami Lip Duba!

Lip Dub również realizujemy w formule online – tutaj możesz zapoznać się z jego opisem.

Zobacz też