Top
x
Team building

Team building

Team building, choć dosłownie oznacza budowanie zespołu, bywa stosowany synonimicznie z integracją i wszelkiej maści atrakcjami integracyjnymi, których głównym celem jest dobra zabawa. Nam jest jednak bliżej do oryginalnego znaczenia.

Team building w naszym wykonaniu to zazwyczaj 3-6 godzinna praca z zespołem, którego głównym celem jest lepsze poznanie się, doskonalenie komunikacji czy budowanie zaufania – realne wzmocnienie zespołu w zakresie nieuchwytnych kompetencji miękkich. Niezależnie od tego, czy jest to team building w biurze w Warszawie, team building w Krakowie czy team building realizowany podczas wyjazdu integracyjnego w hotelu, każdy projekt integracyjny poprzedzony jest odpowiednim przygotowaniem i personalizacją, a jeszcze wcześniej – pogłębioną analizą potrzeb. Na jej podstawie dobieramy właściwy scenariusz integracyjny oraz solidnie wykwalifikowanego trenera lub zespół trenerów, aby mogli przeprowadzić team building dla zespołu zgodnie z jego potrzebami i oczekiwaniami decydentów.

Do scenariuszy zalicza się między innymi kryminalna gra scenariuszowa, kosmiczna gra terenowa, coaching zespołowy czy gra z wykorzystaniem niskiego parku linowego, który poza tym, że korzysta z lin, niewiele ma wspólnego z tzw. małpim gajem – popularnym wyzwaniem sprawnościowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją gier lub kontaktu, aby porozmawiać o Państwa zespole i jego potrzebach.