Top
Vedic Art dla biznesu – trening kreatywności

Vedic Art dla biznesu - warsztaty kreatywności

Vedic Art to potężne narzędzie, która pozwala sięgnąć do ukrytych pokładów kreatywności. Jeśli Ty bądź Twój zespół na co dzień potrzebują kreatywnych rozwiązań i twórczego podejścia do pracy jest to warsztat dla Was.

malowanie przy winie - imprezy firmowe, wino grono na obrazie
Lokalizacja:

W budynku/na zewnątrz/online

Czas trwania:

4 dni szkoleniowe

Liczba uczestników:

bez ograniczeń

Atuty projektu:

Pobudzenie kreatywności, przekroczenie własnych granic

Sięgnięcie do ukrytego potencjału kreatywnego

Pozbycie się ograniczających przekonań

Warsztat Vedic Art to potężne narzędzie, które pozwala uczestnikom sięgnąć do uśpionego kreatywnego potencjału poprzez sztukę.

Vedic Art to narzędzie o terapeutycznej i transformującej mocy, które pozwala sięgnąć do uśpionego potencjału kreatywnego drzemiącego w każdym człowieku poprzez sztukę. Jeśli Ty lub Twój zespół utknęliście w stagnacji, czujecie, że brakuje Wam pomysłów albo odczuwacie symptomy wypalenia zawodowego Vedic Art jest narzędziem dla Was.

Jak wygląda warsztat?

Podczas warsztatu uczestnicy biorą udział w mini wykładach, krótkich medytacjach oraz malują – na malowaniu spędzają 80% czasu. Do dyspozycji mają różnorodne przybory malarskie, farby, płótna i – przede wszystkim – własną, niczym nie ograniczoną wyobraźnię. Niepotrzebne są jakiekolwiek umiejętności malarskie czy talent! Jedyne, co jest niezbędne, by warsztaty przyniosły oczekiwaną zmianę, jest otwarcie się na doświadczenie i przekonanie, że ta metoda może zadziałać.

Czego nie ma na warsztacie?

Podczas kursu Vedic Art NIE uczy się malowania, technik malarskich, proporcji, kompozycji itp. NIE ocenia i NIE porównuje się prac uczestników. Umiejętności plastyczne uczestników nie mają najmniejszego znaczenia. Podczas kursu też niczego się nie naucza – jedynym zadaniem, które stoi przed uczestnikami, to otworzyć się na doświadczenie i pozwolić sobie NIE wiedzieć.

Czy to dobry pomysł dla grona osób, które pracują ze sobą na co dzień?

Piękno metody Vedic Art polega na tym, że każdy przeżywa ten proces po swojemu. Nie jest konieczne ani potrzebne dzielenie się refleksjami z innymi uczestnikami warsztatu. Rolą i odpowiedzialnością prowadzącego jest zapewnienie takich warunków pracy, które pozwolą każdemu pozostać w tej przestrzeni na swoich warunkach. Jeśli zespół jest zżyty i panuje w nim otwartość i zaufanie – zapewne uczestnicy w naturalny sposób podczas rozmów będą dzielić się swoimi spostrzeżeniami. Jeśli w grupie nie ma takiej gotowości, nikt na nikogo nie naciska anie niczego nie oczekuje. Vedic Art to NIE jest terapia – chociaż posiada moc transformacyjną, nie wymaga otwierania się, dzielenia doświadczeniami czy refleksjami. Podczas warsztatów wręcz zachęcamy uczestników do pozostawiania w ciszy, by uszanować przestrzeń i potrzeby każdego.

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Proces transformacji podczas warsztatów Vedic Art u każdego przebiega inaczej i daje inne efekty. Tym, co jest uniwersalne dla wszystkich, to większa gotowość do podejmowania ryzyka i śmiałych decyzji, więcej otwartości na kreację w codziennym funkcjonowaniu oraz zwiększenie wiary we własne możliwości i potencjał. Muzyk, który do tej pory grał standardowe kawałki, zaczyna improwizować, a grafik, które tkwił w stagnacji i kopiowaniu cudzych pomysłów, znajduje własne źródło inspiracji i tworzy oryginalne prace. Niezależnie od tego, w jakim obszarze kreatywności działasz, możesz się spodziewać większej lekkości i swobody twórczej.

 

Skontaktuj się z nami, aby porozmawia o szczegółach i potrzebach Twojego zespołu!

Zobacz też