Top

Joga dla firm

Coraz więcej firm orientuje się, że brak równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym kosztuje nie tylko zdrowie psychiczne pracowników, ale wpływa również na wyniki finansowe firmy. Jak wynika z badań, stres w pracy dotyczy aż 85% aktywnych zawodowo Polaków. Długotrwały stres wpływa negatywnie na kondycję psychiczną – powoduje choroby psychosomatyczne, wypalenie zawodowe i zaburzenia emocjonalne, takie jak: depresję, stany lękowe, uzależnienia. Tym samym znacząco osłabia wydajność i jakość wykonywanych obowiązków oraz naraża pracodawcę na dodatkowe koszty.

Sądzisz, że ten problem dotyczy Twojego zespołu? Zadbaj zatem o kondycję psychiczną swoich pracowników i wesprzyj ich w radzeniu sobie ze stresem – zorganizuj nietypowe spotkanie integracyjne – zajęcia z praktyki jogi! Pomożemy zbudować dobre relacje w Twoim zespole i zadbamy o wewnętrzny spokój Twoich pracowników!

joga dla firm -spotkanie w miejscu pracy, yoga alliance

LOKALIZACJA:

w budynku (w miejscu pracy)/na zewnątrz

CZAS TRWANIA:

1,5 godziny

LICZBA UCZESTNIKÓW:

bez ograniczeń

ATUTY PROJEKTU:

Odprężenie i relaksacja dla uczestników,

poznanie prostych ćwiczeń z jogi oraz medytacyjnych do zastosowania w domu,

zdobycie podstawowej wiedzy o jodze i medytacji oraz ich wpływie na funkcjonowanie człowieka.

Dlaczego warto wybrać sesje jogi dla firm?

Joga dla firm to okazja nie tylko do lepszego poznania się, ale również do wspólnego zadbania o zdrowie, zdobycia nowej wiedzy i rozwoju umiejętności. Podczas warsztatu uczestnicy poznają podstawy jogi i medytacji oddechowej oraz doświadczą ich relaksacyjnego wpływu na ciało i umysł. Dowiedzą się, w jaki sposób, małym wysiłkiem, każdego dnia można o siebie zadbać oraz nauczą się prostych ćwiczeń do praktykowania w domu.

Regularne ćwiczenia – codzienna praktyka jogi wpływa korzystnie na poprawę koncentracji, zwiększa świadomość ciała oraz ukierunkowuje joginów na rozwijanie własnych zainteresowań. Joga to lepsze samopoczucie Twoich pracowników, które przekłada się na zwiększenie wydajności i poprawę jakości pracy. Jeśli chcesz pomóc pracownikom w prowadzeniu zdrowszego, zrównoważonego stylu życia i zachęcić do regularnych ćwiczeń fizycznych, to sesje jogi dla firm są idealnym wyborem.

Przeprowadzimy zajęcia w siedzibie Twojej firmy lub w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. Zajęcia jogi prowadzi w języku polskim doświadczona trenerka Kamila Karpińska, która od 17 lat z pasją wspiera innych w dążeniu do spokoju ducha i nastawieniu się na zdrowy styl życia.

Poznaj nasze wartości

Budowanie partnerskich relacji

Dla nas najważniejsze jest wzajemne zaufanie, autentyczność i wspólne dążenie do celu. Kładziemy nacisk na tworzenie partnerskich relacji z naszymi Klientami, opartych na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. Wierzymy, że prawdziwe partnerstwo pozwala na osiąganie lepszych wyników i długotrwałej współpracy, która przynosi korzyści obu stronom. Jesteśmy tu, aby słuchać, wspierać i współpracować, budując trwałe i owocne relacje.

Maksimum zadowolenia

Dążymy do doskonałości w każdej realizowanej usłudze. Regularnie udoskonalamy nasze pomysły na imprezy integracyjne, aby zapewnić najwyższy poziom satysfakcji Klientów. Dbamy o każdy detal, co gwarantuje, że nasze wydarzenia spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wzmacnianie zespołu

Naszym celem jest wspieranie rozwoju zespołów, aby mogły osiągać pełny potencjał. Oferujemy programy i narzędzia, które pomagają budować silne i zgrane grupy, dostosowując działania do specyficznych potrzeb i celów każdego zespołu.

Integracja połączona z rozrywką

Wierzymy, że najlepsze wyniki w integracji zespołów osiąga się poprzez wspólną zabawę. Nasze eventy firmowe są tak zaprojektowane, aby angażować uczestników i budować trwałe relacje w zespole poprzez aktywności pełne radości i pozytywnych emocji. Integracja przez zabawę sprzyja budowaniu więzi, poprawia komunikację i wzmacnia zaufanie w zespole.

Zajęcia z relaksacji - wariant nr 1

Spotkanie z całym teamem konfrontujące pracowników z zagadnieniem stresu w ich codziennej pracy i pomagające sobie z nim efektywnie radzić. Na warsztat „Pokonaj stres” składają się:

  • część teoretyczna: fizjologia stresu,
  • krótka sesja ćwiczeń i automasażu rozluźniająca napięcia w ciele,
  • praktyczne ćwiczenia oddechowe,
  • praktyczne ćwiczenia relaksacyjne oparte o neuronaukowe metody regulacji stresu,
  • przestrzeń na dyskusję z uczestnikami / poznanie potrzeb indywidualnych.

A może tradycyjna joga? Propozycja nr 2

Zajęcia dla chętnych, pozwalające oderwać się od siedzącej pracy, rozluźnić ciało i uwolnić stres, emocje oraz napięcie gromadzone w ciągu pracy. Sesje jogi mogą być zróżnicowane:

  • joga dla kręgosłupa: wybór łagodnych pozycji, które przyniosą ulgę plecom, poprawią postawę,
  • joga i oddech: praktyka otwierająca klatkę piersiową, pozwalająca na głębszy, regenerujący oddech,
  • yin joga: terapeutyczna, uwalniająca forma praktyki, w której pracujemy głębiej z powięzią i ścięgnami,
  • joga ukierunkowana na zwiększenie energii: dynamiczna sesja jogi vinyasy, w której ruch podąża za oddechem.

Sylwetka Trenerki

Kamila Karpińska

joga dla firm, zajęcia jogi dla firm - sylwetka trenerki

Od 17 lat z pasji i serca prowadzę zajęcia jogi– ukończyłam w Indiach kurs nauczycielski Yoga Teacher Training RYT 200. Prowadziłam zajęcia w kultowej Akademii Jogi Adama Bielewicza w Warszawie. Moją misją jest wspieranie innych w odnajdywaniu wewnętrznego spokoju i rozwoju osobistym. Fascynuje mnie związek ciała i umysłu oraz wszelkie terapeutyczne formy pracy z ciałem pomagające uwolnić stres i odzyskać radość życia.

Galeria zdjęć

Zobacz też: