Top
Beat Box – muzyczny event online

Beat Box - muzyczny event online na wesoło

Beat Box online to wyjątkowa okazja, aby spotkać się z pionierem sztuki beatboxingu w Polsce – Patrykiem „TikTak” Matelą. Podczas treningu uczestnicy nie tylko będą mogli opanować podstawowe techniki beatboxu, ale również zmienią się w zespołową symfonię!

event-online
Lokalizacja:

Zoom/Webex/MS Teams

Czas trwania:

2 godziny

Liczba uczestników:

od 10 do 200 osób

Język prowadzenia:

polski lub angielski

Atuty projektu:

Rozluźnienie

Integracja w zespole

Dobra zabawa

Czym jest beatbox?

Sztuka beatboxu to tworzenie muzyki za pomocą ciała – a dokładniej buzi, gardła, nosa…. Za ich pomocą artyści są w stanie zaśpiewać, a raczej zagrać niemal każdy utwór! To najlepsze zajęcia dykcyjne, logopedyczne i warsztaty aktorskie w jednym a jednocześnie fantastyczny pomysł na muzyczny event online na wesoło.

Jak wygląda warsztat

Warsztat beat boxu to mini wprawka z techniki, poznanie podstawowych dźwięków oraz sposobów ich emisji. Uczestnicy odkrywają pod okiem instruktora potencjał dźwiękowy swojej buzi. Uczą się wydawać określone dźwięki i imitować konkretne instrumenty. Wielokrotnie trenują fragment wybranego utworu, by pod koniec spotkania zamienić się w beat boxowy chór i wspólnie „zaśpiewać” opracowany utwór.

Cele

Wspólne tworzenie muzyki sprzyja budowaniu relacji między uczestnikami, integruje i relaksuje. Jest też ciekawą, nietuzinkową rozrywką! Co więcej, beatbox radykalnie wzmacnia większość z naszych 27 mięśni twarzy, a przede wszystkim język, policzki i usta. Ponadto, podczas zajęć beatboxu uczestnicy uczą się poprawnie oddychać przeponowo, rozwijają wyczucie rytmu oraz opanowują podstawowe założenia emisji głosu – czyli umiejętności przydane w codziennym życiu. Zatem łączymy przyjemne z pożytecznym!

Chcesz zorganizować muzyczny event online na wesoło? Skontaktuj się z nami!

Zobacz też