Top
Aukcja Wyzwań – szkolenie integracyjne

Aukcja Wyzwań - szkolenie integracyjne

Program „Aukcja wyzwań” to doskonały projekt dla grup od 70 do 400 osób. Zaprasza on uczestników do aktywności zespołowej, w której kluczem do sukcesu jest zaangażowanie, szybkie tempo pracy i efektywna współpraca - wygra ta drużyna, która pokona najwięcej wyzwań!

Lokalizacja:

W budynku/Na zewnątrz

Czas trwania:

2-3 godziny

Liczba uczestników:

od 70 do 400 osób

Atuty projektu:

Angażująca formuła

Refleksja nad współpracą w organizacji

Integracja dla zespołu

Team building

Szkolenie integracyjne „Aukcja wyzwań” zaczyna się od… najprawdziwszej aukcji, podczas której uczestnicy licytują klucze dające dostęp do zadań. Im więcej zadań wykupią, tym więcej zadań zdołają wykonać a tym samym – zdobędą więcej pieniędzy. A to jest tutaj celem – wygrywa ta drużyna, które zbierze najwięcej Teamformacyjnych Dolarów!

Wyzwania, które czekają na około 8-osobowe drużyny, mają różnorodny charakter, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Są zespołowe łamigłówki, zadania konstrukcyjne, ruchowe oraz takie, które wymagają przede wszystkim współpracy i sprawnego planowania. Wszystkim towarzyszy dobra zabawa oraz satysfakcja z poprawnego wykonania zadania, które jest szczodrze opłacane przez animatorów! Za każdym sukcesem drużynowym idzie sowita wypłata.

W tym szkoleniu integracyjnym uczestnicy mają dużą dowolność w wyborze swojej strategii zdobycia nagrody – zespoły wymieniają się kluczami, sprzedają know how do zadań, negocjują, kombinują… Jest szerokie pole do popisu i własnej inwencji, co sprawia, że przebieg projektu jest dynamiczny i nie ma miejsca na nudę.

(Zdjęcie z realizacji dla 150 osób)

W finale wyłaniana jest zwycięska drużyna – czyli ta, która zarobiła najwięcej pieniędzy – najmądrzej inwestowała swój czas i energię oraz… potrafiła sprytnie handlować!

Szkolenie integracyjne może pełnić rolę samodzielnego team buildingu lub być doświadczeniem, które będzie omówione z trenerem pod kątem strategii współpracy!

Skontaktuj się z nami, żeby pomówić o Twoim zespole i możliwościach personalizacji gry!

Zobacz też