Top
Jedwabnym Szlakiem – gra integracyjna dla firm

Jedwabnym Szlakiem - gra integracyjna dla firm

Zapraszamy do magicznej podróży w czasie i przestrzeni! Przenieśmy się do I wieku nowej ery, ale nie martwcie się, jeśli do tej pory nie mieliście pojęcia o tej epoce. Nasza gra integracyjna dla firm ``Jedwabnym Szlakiem`` zabierze Was na fascynującą wyprawę przez enklawę ukrytą wśród majestatycznych stepów, dzikich rzek, wysokich gór, złocistych piasków pustyń oraz tajemniczych lasów.

Lokalizacja:

Na zewnątrz

Czas trwania:

2-3 godziny

Liczba uczestników:

20-200 os

Atuty projektu:

angażująca aktywność

integracja

dobra zabawa

możliwość pełnego dopasowania gry

Fabuła

 

Opisywana gra integracyjna dla firm rozpoczyna się od następującego wprowadzenia: Jest I wiek nowej ery, ale nie masz o tym pojęcia, ponieważ żyjesz w swojej enklawie pośród stepów, rzek, gór, piasków pustyń i lasów. Znakiem, że coś się zmienia są pojawiające się Karawany, a w nich grupy wędrownych kupców na wielbłądach i osłach, obładowane towarami. Przez miesiące, a nawet lata wędrują pomiędzy dwoma mocarstwami, by przenosić cenne dobra. Karawany czasem zatrzymują się i w twoich dość pierwotnych chatach. Każda taka wizyta to nowe opowieści, interesujące towary i coraz bardziej wyraźna obietnica zysku…

 

Zdjęcia wykonane podczas czwartego testu gry – tak, nowe gry wymagają wielu testów… : )

 

 

„Jedwabnym Szlakiem” to niezwykła gra integracyjna, która pozwoli Waszej firmie zanurzyć się w atmosferze orientalnych bazarów oraz wcielić się w antycznych mistrzów kupiectwa. Przez dwie pełne emocji godziny będziecie mogli spróbować swoich sił w sztuce handlu, negocjacji, rozbudowywania biznesowych relacji i zawiązywania strategicznych sojuszy. Wszystko to po to, by pomnożyć zawartość Waszych skarbców i zdobyć tytuł najznamienitszych kupców na Jedwabnym Szlaku.

 

Gra integracyjna „Jedwabnym Szlakiem” w pigułce

Uczestnicy zostają podzieleni na dwie większe grupy – karawany oraz regiony. Po wprowadzeniu konferansjerskim rozdawane są instrukcje, karty do gry i zasoby do handlowania. Choć grupy mają inne zadania, ich poczynania są od siebie zależne, a z lotu ptaka widać, że zadaniem jednych i drugich jest wzbogacenie się i utworzenie jak najdłuższego szlaku jedwabnego, czyli doskonałego systemu współpracy. Dwa działy? Dwa projekty? Dwie partnerskie firmy? Odmienne zadania i jeden wspólny cel? Analogia jest nieprzypadkowa, ponieważ poza celami integracyjnymi chcemy, żeby gra pozostała aktywną metaforą i przypominała w codziennej pracy o graniu do jednej bramki.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się

 

Zobacz też