Top
Warsztaty aktorskie – integracja firmowa online

Warsztaty aktorskie

Podczas warsztatu w bezpiecznych warunkach uczestnicy poznają możliwości i granice własnej ekspresji. W planach rozgrzewka koncentrująca się na takich elementach jak: wydobywanie głosu w ruchu, ilustrowanie zdań ruchem, świadomy oddech oraz inne techniki, z których korzystają zawodowi aktorzy na co dzień.

Lokalizacja:

Zoom/Webex/MS Teams

Czas trwania:

2-3 godziny

Liczba uczestników:

od 5 do 100 osób

Język prowadzenia:

polski lub angielski

Atuty projektu:

Pobudzenie kreatywności, przekroczenie własnych granic

Poznanie prostych ćwiczeń z warsztatu aktorskiego

Wzajemne bliższe poznanie podczas wspólnej pracy

Jak przebiega ta integracja firmowa online?

Warsztaty aktorskie to projekt, w którym uczestnicy rozwiną wyobraźnię sceniczną, poznają swój naturalny styl oraz zaangażują się w intuicyjne, sceniczne działania. To tylko przykładowe korzyści wynikające z udziału w integracji. Warsztaty zakończą krótkie etiudy (indywidulne i w parach – ćwiczone w breakout roomach na Zoomie), wykorzystujące elementy improwizacji. Warsztat jest szczególnie kierowany do uczestników, którzy podczas wspólnych zajęć chcieliby również sami się rozwinąć i poza wspomnieniami, zabrać ze spotkania konkretne techniki aktorskie, użyteczne w codziennej pracy.

O prowadzącej

Aleksandra Dzierżawska

Śpiewająca aktorka, konferansjerka i animatorka od czasów licealnych. Absolwentka Międzywydziałowych Studiów Humanistycznych Uniwersytetu Warszawskiego, kończy Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej. Uwielbia łączyć przyjemne z pożytecznym, więc zabawa i rozwój to jej żywioł. Ze światem szkoleń związana od 2014 roku, współpracuje z biznesem oraz trzecim sektorem (w Fundacji Pracowni Nauki i Przygody oraz Fundacji Kosmos dla Dziewczynek). Z zapałem prowadzi aktywne warsztaty metodą grywalizacji.

 

Nie wiesz, czy ta integracja firmowa online jest dla Ciebie? Skontaktuj się z nami i porozmawiaj o szczegółach!

Zobacz też