Top
Art Building – event firmowy online

Digital Art Building - event firmowy online

Członkowie najlepszych zespołów współpracują w dążeniu do jednego celu, by razem tworzyć doskonałość. Event firmowy online Digital Art Building pokazuje tę prawdę w spektakularny sposób!

event-firmowy-online
Lokalizacja:

Zoom/Webex/MS Teams

Czas trwania:

1-2 godziny

Liczba uczestników:

od 30 do 900 osób

Język prowadzenia:

polski lub angielski

Atuty projektu:

zbudowanie poczucia wspólnoty

integracja

nietuzinkowa, wspólna rozrywka

Czym jest Digital Art Building?

Program Digital Art Building to kreatywne wyzwanie dla zespołu, które polega na stworzeniu unikatowej grafiki, która składa się ze zdjęć uczestników. Całość odbywa się online, z wykorzystaniem narzędzi internetowych. Jest to świetny pomysł na kreatywny i twórczy event firmowy online.

Jak to się dzieje?

Z pomocą internetowych aplikacji uczestnicy w 10-osobowych brygadach odtwarzają fragmenty wielkiej układanki. Każde okienko Zooma staje się pikselem tworzącym dzieło. Pomimo tego, że praca odbywa się w mniejszych grupach, wszyscy dążą do jednego wspólnego celu, co buduje poczucie wspólnoty. Nie ma tutaj ograniczeń jeśli chodzi o liczbę uczestników – chcesz, aby każdy pracownik miał swój wkład? Proszę bardzo! Wystarczy, że każdy prześle do nas zdjęcie, a my zadbamy o to, by je wpleść w całość.

Uczestnicy podczas eventu są pod opieką doświadczonych animatorów, którzy motywują, zachęcają do działania oraz służą wsparciem technicznym. Wspólne wykonywanie zdjęć jest okazją do świetnej, niecodziennej zabawy oraz spojrzenia na swoich kolegów z pracy nieco innej strony, niż na co dzień.

Efekt finałowy

Nasi graficy z dostarczonych przez uczesnitkónw zdjęć tworzą jeden, duży obraz, którym prezentuje członków całej organizacji, a jednocześnie jest grafiką specjalnie dobraną do konkretnego eventu firmowego online. Grafika może prezentować logo, firmowe wartości czy dowolne, inne treści przygotowane z myślą o konkretnym wydarzeniu. Staje się też pamiątką wspólnie spędzonego czasu i może zdobić wnętrze biura czy znaleźć się na firmowej stronie. A dodatkowo prezentuje największą wartość organizacji – czyli jej pracowników!

Szukasz kreatywnego pomysłu na event firmowy online – skontaktuj się z nami!

Zobacz też