Top
Wyjazdy integracyjne
Wyjazdy integracyjne

Jak zorganizować wyjazd integracyjny?

Dla kogoś niedoświadczonego firmowy wyjazd integracyjny może sprowadzać się wyłącznie do rezerwacji hotelu, autokaru, kilku atrakcji integracyjnych i wieczornego open-baru.

Osoby, które już kiedyś były odpowiedzialne za firmowy wyjazd integracyjny, dobrze zdają sobie sprawę z wielotygodniowego procesu dokonywania selekcji i podejmowania trudnych decyzji, co i tak rzadko kiedy przekłada się na całkowite powodzenie, ponieważ wyjazdy integracyjne lubią zaskakiwać…

Zaufaj profesjonalistom

Zachęcamy do oszczędzenia sobie bólu głowy i oddania tego procesu nam. Organizacja wyjazdów integracyjnych dla firm to nasza druga główna domena obok team buildingu od blisko dekady. Realizowane od lat wyjazdy integracyjne pod Warszawą i w innych częściach Polski sprawiły, że mamy bogate doświadczenie zarówno w organizacji, jak i improwizowanych na miejscu planach awaryjnych. Improwizacja to nasze drugie imię. 

Bogata oferta programów team buildingowych

W swojej ofercie mamy różnorodne propozycje. Zawsze dopasowujemy je do grupy, jej potrzeb, dotychczasowych doświadczeń oraz miejsca. Gdy tylko pozwala na to aura, wychodzimy z naszymi działaniami w przestrzeń. Każda integracja czy team building jest skuteczniejsza i przyjemniejsza w otoczeniu zieleni! Nasza oferta obejmuje team building, eventy integracyjne oraz różnorodne warsztaty dla firm. Nie znalazłeś w ofercie tego, o czym marzysz? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy propozycję dla Ciebie! Mamy sprawdzonych podwykonawców do zadań specjalnych :).

 

Napisz, jaki wyjazd planujesz

Resztą zajmiemy się my
  wyjazd integracyjny
  team building w Warszawie
  event integracyjny lip dub
  wyjazd integracyjny

  Spokój klienta

  Znamy wyjątkowe hotele w województwie mazowieckim, z którymi negocjujemy atrakcyjne warunki, a co najważniejsze – w dniu wyjazdu odpowiadamy również za team building i inne atrakcje dla zespołu. Przy tak kompleksowej organizacji minimalizujemy ryzyko niepowodzenia i maksymalizujemy stan relaksu i spokoju Klienta przed wyjazdem integracyjnym oraz w trakcie jego trwania. Wyjazdy organizujemy w całej Polsce. 

  Doświadczenie

  W historii firmy zorganizowaliśmy więcej wyjazdów, niż jakikolwiek dział HR największej korporacji. Wnioskami, jakie wyciągnęliśmy z naszych doświadczeń, dzielimy się na blogu. Tutaj znajdziesz wpis o tym, jak zorganizować dobry wyjazd integracyjny. 

   

  Planujesz wyjazd integracyjny dla swojego zespołu? Skontaktuj się z nami!

   

  Skontaktuj się z nami