Top

Firmowy, interaktywny quiz online

Firmowy quiz online to angażująca aktywność grupowa, w której zespół najpierw się integruje podczas krótkiego zadania team buildingowego po to, by finalnie zmierzyć się ze sobą w quizie z wiedzy ogólnej i o firmie! Quiz może być inspirowany Milionerami lub Familiadą, zawsze jest interaktywny i angażujący.

Lokalizacja:

Zoom/Webex/MS Teams

Czas trwania:

1 godzina

Liczba uczestników:

od 30 do 400 osób

Język prowadzenia:

polski lub angielski

Atuty projektu:

dobra zabawa

krótka integracja

charyzmatyczna prowadząca

Quiz online

Czym jest quiz nikomu nie musimy tłumaczyć. To rozrywka, emocje, nutka rywalizacji i garść ciekawej wiedzy. W wersji online całość odbywa się zdalnie, z wykorzystaniem aplikacji internetowych. Każdy bierze udział w quizie za pomocą komputera i telefonu siedząc przy własnym biurku – jedyne, co potrzebne, to chęci i stabilne łącze. Nie wymagamy instalowania żadnych aplikacji ani logowania! Opcjonalnie przyda się również kamerka, wszak w dobie pracy zdalnej miło jest się czasem zobaczyć z kolegami i koleżankami z pracy.

Milionerzy? A może Familiada online?

Firmowy quiz online w naszym wykonaniu może być bardziej interaktywny i zakładać podział na mniejsze zespoły albo rozgrywkę indywidualną, być inspirowany Milionerami, Familiadą, albo jeszcze innym, znanym formatem quizowym. Formułę quizu dobieramy do preferencji klienta.

Wszystkie wersje quizów łączy jedno – charyzmatyczne, pełne dowcipu i śmiesznych anegdot prowadzenie. To właśnie konferansjer sprawia, że firmowy  quiz online czy Familiada online jest świetną rozrywką integracyjną dla zespołu.

Temat quizu

Tematyka quizu jest każdorazowo dopasowywana do preferencji klienta. Pytania mogą dotyczyć określonej branży np. quiz filmowy czy muzyczny, odnosić się do ciekawostek z różnych dziedzin – nauki czy popkultury. Quiz może bazować na treściach na temat firmy czy wręcz służyć jako podsumowanie szkolenia i w wesoły, angażujący sposób sprawdzać wiedzę uczestników. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń! Nie wiesz jaki temat wybrać? My pomożemy podjąć decyzję!

Firmowy quiz online lub Familiada online sprawdzi się jako przerywnik konferencji albo samodzielne wydarzenie integracyjne. Optymalny czasu trwania aktywności to 30 do 60 minut. Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami.

Zobacz też