Top

O firmie

Teamformacja sp. z o.o. oferuje kompleksową organizację team buildingu, spotkań integracyjnych online i warsztatów rozwojowych dla zespołów zdalnych i rozproszonych.

Naszą misją jest “mądry team building”, czyli łączenie świetnej zabawy z rozwojem i nauką.
Tworzymy zaskakujące scenariusze, gry i warsztaty, które pozwalają uczestnikom na oderwanie się od codziennej rutyny i lepsze wzajemne poznanie. Pracujemy online i stacjonarnie. 

Wszystkie planowane przez nas projekty integracyjne dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta i jesteśmy przygotowani na różne, niespodziewane pomysły. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a w kontakcie z klientem wyjątkowo ważne jest dla nas dotrzymywanie zobowiązań.

Zapraszamy do kontaktu!

Nasze wartości

Zespół

Podstawą istnienia każdego zespołu jest zaufanie, autentyczność i dążenie do wspólnego celu, dlatego stawiamy na partnerską relację z naszymi klientami.

Jakość

Jest naturalnym następstwem dwóch pozostałych wartości. Rozwijając się, tworzymy nowe rozwiązania online i dopinamy każdy projekt na ostatni guzik.

Rozwój

Ciągły rozwój to niewyczerpane źródło wyzwań i satysfakcji. Dostarczamy narzędzia, które pozwalają czerpać z niego pełnymi garściami.

Zabawa

Jest naturalnym następstwem dwóch pozostałych wartości. Rozwijając się, tworzymy nowe rozwiązania i dopinamy każdy projekt na ostatni guzik.