Top
Referencje

Klienci o nas

Emilia Bachora-Przybyła
Emilia Bachora-Przybyła
2024-02-14
Team building bardzo dobrze przygotowany dzięki czemu grupa świetnie się bawiła. Organizacja na wysokim poziomie. Ogromne podziękowania dla dziewczyn za prowadzenie! Serdecznie polecamy!
Natalia Mielcarek
Natalia Mielcarek
2024-01-19
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy pomiędzy moją firmą a Teamformacją - po szczegółowym rozpoznaniu naszych potrzeb i zaproponowaniu optymalnego programu szkoleń, organizacja była bardzo sprawna. Teamformacja była bardzo otwarta na dostosowanie planu do zmieniających się potrzeb. Samo szkolenie zawierało w sobie ciekawe ćwiczenia a prowadzące były bardzo zaangażowane i komunikatywne.
Patrycja Walaszczyk
Patrycja Walaszczyk
2023-12-19
Serdecznie polecam team building z Ekipą Teamformacji! Zdalnie przeprowadzony, personalizowany quiz przeprowadzony przez Panią Olę wypadł świetnie. Luźna atmosfera, niewymuszone interakcje zespołowe, pozytywne nastawienie to tylko niektóre z elementów zachwalanych w naszym zespole. Super opcja na integrację zespołu w sytuacji, gdy nie mamy możliwości spotkania się inaczej niż przed ekranami laptopów. Mam nadzieję, że już niedługo zobaczymy się znowu :)
Hania Pocenty
Hania Pocenty
2023-12-04
Już dwa razy jako firma Lipton zdecydowaliśmy się na współpracę z Teamformacja. Trenerka pani Ola jest niesamowita - poziom energii w grupie, jaki wprowadza, wykracza poza skalę. Bardzo polecam współpracę, profesjonalizm, dopasowanie do klienta i przede wszystkim świetna zabawa w czasie realizacji!
Magda Renda
Magda Renda
2023-10-06
Ogromne podziękowania dla prowadzących dziewczyn, pozytywnie zakręcone, od razu weszły w interakcje ze specyficzną grupą docelową, niełatwą do moderowania. Warto było dać wam wolną rękę, bo sama jako organizator bardzo dobrze się bawiłam. Polecam!
Agnieszka Kunc
Agnieszka Kunc
2023-10-02
Pełna profeska! Chłopaki, którzy przyjechali przeprowadzić integrację z mega zaangażowaniem zrealizowali zadanie. Uczestnicy w momencie wczuli się w fabułę i bili rekordy czasowe swoje i drugiej grupy. Organizatorzy zawsze życzliwi, pomocni i pełni energii. Polecam mocno ;))
Gniewomir Knapski
Gniewomir Knapski
2023-06-26
Najlepsze szkolenie z team buildingu na jakim byłem. Grupa świetnie się bawiła, a jednocześnie wiele wyniosła z warsztatów w kontekście współpracy zespołowej. Szkoleniowcy bardzo dobrze przygotowani, a główna prowadząca Ola złapała fantastyczny kontakt z grupą, który miał wpływ na pozytywną atmosferę.
Monika Kaczmarek
Monika Kaczmarek
2023-06-02
Profesjonalna organizacja, na najwyższym poziomie. Godni polecenia!
New Age Team
New Age Team
2022-09-06
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Teamformacją! Bardzo dobry kontakt i pełen profesjonalizm! :)

Napisz do nas

i zostań naszym partnerem!