Top

Event CSR

Event CSR to wspólne działanie zespołu na rzecz potrzebujących, które jednoczy i wzmacnia więzi w zespole. Nasz CSR team building to integracja poprzez współpracę i działanie na rzecz potrzebujących, którym dajemy to, co mamy najcenniejsze – nasz czas i energię.

eventy dla firm - organizacja konferencji CSR w centrum Warszawy i na terenie całej Polski
Lokalizacja:

Na zewnątrz lub w budynku

Czas trwania:

3-6 godzin

Liczba uczestników:

do 200 osób

Atuty projektu:

budowanie poczucia więzi

doskonalenie współpracy

wspólne działanie na rzecz innych

zjednoczenie wokół wspólnego celu

Na początek – potrzeby

Każde integracyjne wydarzenie firmowe o charakterze eventu CSR jest inne – tworzymy je w odpowiedzi na konkretne zapotrzebowanie i dla konkretnego klienta. Nie ma jednego dobrego scenariusza. Stawiamy na realną wartość – dbamy o to, żeby działania naszych klientów odpowiadały na konkretne potrzeby i miały praktyczny wymiar. Nie dopasowujemy beneficjenta do eventu – a event do beneficjenta.

Co się dzieje podczas eventu?

W ramach eventu integracyjnego CSR grupa wykonuje prace remontowe, wykańcza place zabaw, buduje budki dla ptaków czy hotele dla owadów… krótko mówiąc: wszystko to, co może być potrzebne lokalnej społeczności, instytucji czy środowisku. Event odbywa się pod okiem animatorów, którzy dbają o sprawny przebieg wydarzenia, służą radą techniczną czy motywują do działania. W trakcie wspólnych prac uczestnicy jednoczą swoje siłī w dążeniu do wspólnego celu co sprzyja integracji oraz buduje więzi.

Satysfakcja gwarantowana

Wysiłki grupy nagradzane są najszczerszym uśmiechem i wdzięcznością obdarowanych. Poczucie satysfakcji z działania, które jednoczy, integruje i wzmacnia więzi, gwarantowane. A to, że dbamy i przydatność wykonywanych prac sprawia, że całe wydarzenie ma głęboki sens!

Zastanawiasz się jak połączyć spotkanie firmowe z eventem CSR? Skontaktuj się z nami, a my Ci podpowiemy!

Zobacz też