Top
Mission Impossible

Mission Impossible - stacjonarny team building

Mission Impossible to angażująca aktywność grupowa, w której zespół staje przed – z pozoru – niewykonalnym zadaniem. Doskonała współpraca grupowa jest kluczem do sukcesu – czy zespół zdoła go znaleźć?

szkolenia-team-building
Lokalizacja:

Cała Polska

Czas trwania:

do 4 godzin

Liczba uczestników:

od 6 do 150 osób

Język prowadzenia:

polski lub angielski

Atuty projektu:

unikatowe zadanie grupowe

wyzwania analogiczne do codzienności w pracy

nauka poprzez doświadczenie

wzrost motywacji uczestników

możliwość dopasowania do założonych celów spotkania

Mission Impossible składa się z dwóch modułów – praktycznego i teoretycznego. W module praktycznym uczestnicy wcielają się w przedstawicieli plemienia, które zgubiło się w dżungli. Szczęśliwie trafiają na szamana, który zna trasę, ale…jest kapryśny i nie podzieli się nią za darmo. By odnieść sukces, grupa musi sprostać wyzwaniom, których ilość oraz różnorodność sugeruje, że faktycznie, jak w tytule, jest to zadanie niewykonalne. Jak podzielić się rolami? Kto ma być koordynatorem? Jak ulokować zasoby?

Na te i inne pytania typowe w zdalnej pracy zespołowej uczestnicy muszą znaleźć odpowiedzi – i to pod presją czasu! Wyzwania mają humorystyczny, nieco oderwany od rzeczywistości charakter, co sprzyja dobrej atmosferze, budowaniu motywacji oraz relacji między uczestnikami. Jednocześnie stanowią nie lada wyzwanie dla zespołu, co buduje więzi w oparciu o wspólne przeżycia i skłania do refleksji.

Opisywany team building online pomimo abstrakcyjnego charakteru zawiera wiele analogii do rzeczywistych wyzwań, jakim pracownicy stawiają czoła na co dzień. W module teoretycznym, który ma charakter mini-wykładu – uczestnicy słuchają wystąpienia trenera o modelu Skali Współpracy(klik), który jest niezwykły w swojej prostocie i umożliwia na podstawie prostych wskaźników w dowolnym momencie ocenić kondycję zespołu i zasugerować kolejne kroki.

Zobacz też