Top
Team Up – online team building

Team Up - team building online

Team Up is a series of short developmental workshops designed with the aim of boosting the team spirit and developing the chosen soft skills that are necessary for an effective teamwork.

team-building-online
Where:

Zoom/Webex/MS Teams

Time:

several meeting 1,5 - 2 hours each

Group size:

6 - 30

Languages:

Polish, English

Highlights:

a workshop fully tailored to the groups needs

engaging, active training methods

integration and strengthening the bonds within the team

maximum practice, minimum theory

Team Up – coaching zespołowy online nastawiony jest na rozwój zespołu z uwzględnieniem jego specyficznych potrzeb a jego przebieg i kształt na bieżąco jest dopasowywany do dynamiki grupy. Podczas spotkania uczestnicy przede wszystkim będą mieli możliwość poznać się lepiej, zintegrować oraz poczuć ze sobą bardziej komfortowo.

Z grupą będzie pracował doświadczony trener, który potrafi zadbać o poziom satysfakcji uczestników i jednocześnie efektywnie zrealizować ustalone cele spotkania. Poza zadaniami bezpośrednio ukierunkowanymi na lepsze poznanie się, uczestnicy zmierzą się z zadaniem nastawionym na rozwijanie umiejętności zdalnej współpracy. Zadanie zostaje zwieńczone omówieniem.

Refleksja nad tym, jak przebiegało wykonanie zadania, pozwala na wspólne wyciągnięcie wniosków dotyczących efektywności zespołowej, relacji oraz wypracowanie przez grupę dobrych praktyk dotyczących zdalnej, codziennej pracy.

Dokładny program merytoryczny warsztatu jest dopasowywany po analizie potrzeb zespołu wykonanej przed jego realizacją. Po zakończeniu cyklu pracownicy są zintegrowani oraz lepiej potrafią się odnaleźć w pracy zdalnej – rozmawiają otwarciej o trudnościach, szukają wspólnie rozwiązań oraz komunikują się na różnych poziomach wg. modelu Von Thuna.

Zobacz też

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.