Top
Team building

Team building

Tam building czyli… co?

Team building, choć dosłownie oznacza budowanie zespołu, bywa stosowany synonimicznie z integracją i wszelkiej maści atrakcjami integracyjnymi, których głównym celem jest dobra zabawa. Nam jest jednak bliżej do oryginalnego znaczenia. Swoje działania określamy jako mądry team building. Poniżej opisujemy, co to dla nas oznacza.

Mądry team building w praktyce

Team building w naszym wykonaniu to zazwyczaj 3-6 godzinna praca z zespołem, którego głównym celem jest lepsze poznanie się, doskonalenie komunikacji czy budowanie zaufania. Przekłada się na realne wzmocnienie zespołu w zakresie nieuchwytnych kompetencji miękkich. Niezależnie od tego, czy jest to team building w biurze klienta czy team building realizowany podczas wyjazdu integracyjnego w hotelu, każdy projekt integracyjny poprzedzony jest odpowiednim przygotowaniem i personalizacją, a jeszcze wcześniej – pogłębioną analizą potrzeb. Na jej podstawie dobieramy właściwy scenariusz integracyjny oraz solidnie wykwalifikowanego trenera lub zespół trenerów, aby mogli przeprowadzić team building dla zespołu zgodnie z jego potrzebami i oczekiwaniami decydentów.

Różnorodność form

Do scenariuszy programów team buildingowych zalicza się między innymi kryminalna gra scenariuszowa, kosmiczna gra terenowa czy gra z wykorzystaniem niskiego parku linowego, który poza tym, że korzysta z lin, niewiele ma wspólnego z tzw. małpim gajem – popularnym wyzwaniem sprawnościowym. Wszystkie te propozycje łączy jedno – dążenie do wzmocnienia zespołu i sprawienia, by wszedł na wyższy poziom współpracy!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją gier lub kontaktu, aby porozmawiać o Państwa zespole i jego potrzebach.