Top
Aliens are among us

Obcy są wśród nas - kosmiczna gra scenariuszowa

W tym scenariuszu uczestnicy zostają wcieleni do programu Polskiej Agencji Kosmicznej. Sprawa jest ściśle tajna, a jej powodzenie zależy od sprawnej współpracy i efektywnej komunikacji.Program może się odbyć również w wersji online.

Lokalizacja:

W budynku/Na zewnątrz

Czas trwania:

2-4 godziny

Liczba uczestników:

od 8 do 300 osób

Atuty projektu:

zjednoczenie wokół wspólnego celu

wizualizacja współzależności w zespole

pobudzenie kreatywności

wspólna zabawa

uratowanie Ziemi

Ziemianie! Obca cywilizacja ZERB grozi naszej planecie zniszczeniem. Tylko Wy możecie ją uratować, a czas ucieka nieuchronnie…

Taka informacja dociera do uczestników po rozpoczęciu spotkania. W ostatniej chwili cała agenda spotkania musi się zmienić! Polska Agencja Kosmiczna, która śledziła te wydarzenia, postanawia wcielić grupę do ściśle tajnego programu kosmicznego, rodem z Men In Black.

Uczestnicy pracują nad rozwiązaniem zagadki, od której zależeć będzie przyszłość – nie tylko organizacji, Polski, ale i całego świata!

Tak wygląda wciągająca gra team scenariuszowa (z planem B na niepogodę), w której uczestnicy stawiają czoła kosmicznym wyzwaniom, rozwiązują zagadki i – pod okiem pracowników Polskiej Agencji Kosmicznej – doskonalą komunikację zespołową i współpracę.

Czy Twój zespół zdoła ocalić naszą cywilizację przed zagładą?

Gra dostarcza niebanalnej rozrywki, sprzyja integracji i odrywa od codzienności. Team building w wersji kosmicznej umożliwia wspólne przeżycie sukcesu i doświadczenie pozytywnych emocji, co wzmacnia ducha zespołu. Przedstawiony scenariusz może się odbyć również w wersji online (klik)

Zobacz też