Top

Gra scenariuszowa The Cube

Czy zdarzyło Wam się kiedyś zastanawiać podczas oglądania horroru, co ja bym zrobił na miejscu bohatera? Niektórych pytań nie należy zadawać, ponieważ mają magiczną moc… i mogą zamienić zwykłą myśl w rzeczywistość. Gra scenariuszowa The Cube nawiązuje fabularnie do kultowego filmu o tym samym tyle. Jest atrakcją team buildingową o dużym potencjale zarówno rozrywkowym, jaki i integracyjnym czy rozwojowym.

szkolenie-integracyjne
Lokalizacja:

W budynku/Na zewnątrz

Czas trwania:

do 6 godzin

Liczba uczestników:

od 6 osób

Atuty projektu:

doskonalenie współpracy

praca nad komunikacją

wyjątkowa integracja

zgrywalizowana, unikatowa mechanika warsztatu

Znalezienie się z zespołem w jednym pokoju pewnie nie raz miało już miejsce, ale opuszczenie go nigdy wcześniej nie było tak trudne. Sześć par drzwi, za każdymi czeka niespodzianka – różne możliwości, różne konsekwencje, różne zyski i straty. Jeśli zależy Wam na przetrwaniu, znajdziecie sposoby sprawnego podejmowania decyzji, popracujecie nad komunikacją i współpracą zespołową,  by z powodzeniem sprostać wszystkim wyzwaniom i pomyślnie wyjść z tytułowego sześcianu.

Program The Cube to innowatorski pomysł na integrację dla pracowników, który powstał z myślą o najbardziej wymagających!

Gra dzieje się równolegle w świecie wirtualnym i rzeczywistym. Decyzje podejmowane przez uczestników za pomocą myszki mają bezpośrednie przełożenie na to, co się dzieje w sali szkoleniowej. Jest to unikatowe połączenie gry decyzyjnej, przygodowej i zadań team buildingowych, których dobór jest w pełni dopasowany do potrzeb zespołu i założonych celów spotkania.

Czy chcesz ze swoim zespołem podjąć wyzwanie i wydostać się z tajemniczego sześcianu? Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz też

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.