Top

Team Up - Profesjonalny coaching zespołowy

Przedstawiamy angażujący, kilkuetapowy program rozwojowy, mający na celu pomoc zespołowi w efektywnej pracy zdalnej. Warsztat Team Up to maksimum praktyki minimum teorii, aktywne metody szkoleniowe i – przede wszystkim – okazja do rozwoju dla zespołu.

Gdzie:

Cała Polska

Czas trwania:

Kilka spotkań po 3 godziny

Liczba uczestników:

od 6 do 30 osób

Język prowadzenia:

polski lub angielski

Atuty projektu:

coaching zespołowy dopasowany do potrzeb

aktywizujące, wciągające techniki szkoleniowe

pogłębiona integracja uczestników

maksimum praktyki, minimum teorii

Team UP nastawiony jest na rozwój zespołu z uwzględnieniem jego specyficznych potrzeb a jego przebieg i kształt na bieżąco jest dopasowywany do dynamiki grupy. Podczas spotkania uczestnicy przede wszystkim będą mieli możliwość poznać się lepiej, zintegrować oraz poczuć ze sobą bardziej komfortowo.

Z grupą będzie pracował doświadczony trener, który potrafi zadbać o poziom satysfakcji uczestników i jednocześnie efektywnie zrealizować ustalone cele spotkania. Poza zadaniami bezpośrednio ukierunkowanymi na lepsze poznanie się, uczestnicy zmierzą się z zadaniem nastawionym na rozwijanie umiejętności współpracy. Zadanie zostaje zwieńczone omówieniem.

Refleksja nad tym, jak przebiegało wykonanie zadania, pozwala na wspólne wyciągnięcie wniosków dotyczących efektywności zespołowej, relacji oraz wypracowanie przez grupę dobrych praktyk dotyczących codziennej pracy.

Dokładny program merytoryczny warsztatu jest dopasowywany po analizie potrzeb zespołu wykonanej przed jego realizacją. Po zakończeniu cyklu pracownicy są zintegrowani oraz lepiej potrafią się odnaleźć w pracy zdalnej – rozmawiają otwarciej o trudnościach, szukają wspólnie rozwiązań oraz komunikują się na różnych poziomach wg. modelu Von Thuna.

Zobacz też